Svadobná kniha prianí “S láskou”

Čo je svadobná kniha prianí?

Možno poznáte podobné knihy pod označením „kniha hostí“ – je to kniha, do ktorej svadobní hostia na svadbe píšu mladomanželom svoje priania, rady do života, zážitky zo svadby, jednoducho zopár riadkov na pamiatku, podobne ako na kartičky blahoželaní, avšak v prípade knihy je výhodou to, že manželia majú priania od všetkých hostí na jednom mieste a kniha sa môže stať klenotom rodinnej knižnice i po viacero generácií..

V čom sa líši Svadobná kniha prianí „S láskou“ od ostatných kníh hostí?

Svadobná kniha prianí „S láskou“ je jedinečná v tom, že na rozdiel od ostatných kníh tohto druhu neponúka iba krásny obal a prázdne strany, ale je plná nádherných maľovaných ilustrácií so svadobnými motívmi, od požiadania o ruku, cez prípravu nevesty, obrad, družičky, družbov, rôzne svadobné symboly až po hádzanie kyticou, uzatvárajúce svadbu. Všetky ilustrácie sú obrazy originálne maľované slovenskými výtvarníkmi iba pre túto knihu prianí. Ukážky z knihy si môžete pozrieť tu.

Kniha ponúka i možnosť dopísať si informácie o novomanželoch: mená, dátum a miesto svadby, zasnúbenia a aj zoznámenia. Súčasťou knihy je tiež poďakovanie svadobným hosťom za ich želania v knihe.

Prevedenie knihy je v najlepšej možnej kvalite, veď táto kniha vás má sprevádzať celý život! Pevné knižné dosky ako obal, pevný kriedový papier, najkvalitnejšia možná – šitá väzba, aby ste knihu otvárali nielen vy, ale neskôr i vaše deti či vnúčatá.

Darčeky ku knihe

Ku každej Svadobnej knihe prianí posielame 2 darčeky:

1. Kartička, ako pomôcka pre svadobných hostí – inšpirácia čo písať do knihy hostí. Viac sa o nej dozviete tu.

2. Zľavový kupón v hodnote 19€ na kvalitnú fotoknihu so šitou väzbou. Tento voucher je možné použiť opakovane, takže ho môžete využiť nielen vy, ale i vaši príbuzní či priatelia.

Základné informácie o knihe

Verzie:  Slovenská  –   Svadobná kniha prianí „S láskou“                                                                                                                Anglická  –    Wedding book of wishes „With love“

Autorky: Miriama Hurban-Šebestová, Michaela Šebestová, Lenka Belišová

Ilustrácie: Marianna Tomovics, Daniel Sekera, Dušana Vrbovská, Aneta Pastieriková

Počet strán: 84 celkovo, z toho 64 strán pripravených pre hostí a ich blahoželania

Rozmery knihy: 21×21 cm

Väzba: kvalitná šitá väzba s pevnými knižnými doskami

Vydalo: Le-Mimi s.r.o., Senica

Tlač: TIGRIS, spol. s r.o., Zlín, ČR

Rok vydania: 2014

A prečo názov „S láskou“?

S láskou tvorená, s láskou maľovaná a s láskou nech navždy pripomína vzácne okamihy  svadobného dňa, a najmä všetkých tých, ktorí túto úžasnú atmosféru vytvárali.“