Svadobná agentúra Ceremony

 www.ceremony.sk

 www.facebook.com/CeremonySala

 

 

Sídlo agentúry: Šaľa

Pôsobnosť: Bratislavský, Nitriansky, Trnavský a Banskobystrický kraj

Kontakt: Mgr. Silvia Kőrösová 0905/944 063

Chcete, aby svadba pre Vás znamenala bezstarostnú zábavu a nezabudnuteľný zážitok? Využite služby skúsenej svadobnej agentúry! Svadobná agentúra Ceremony pôsobí v oblasti organizovania svadieb už osem rokov, pričom má za sebou viac ako 600 vyzdobených svadobných miestností, 2.600 poďakovaní od svadobných rodičov a viac než 48.000 spokojných svadobných hostí..

Agentúra zabezpečuje komplexnú organizáciu svadby ako i čiastočné služby v závislosti od požiadaviek klientov. Ponúka širokú škálu služieb, vrátane úplného naplánovania svadby a dizajnu, prebratie Vašich starostí, konzultáciu či len samotný prenájom svadobného inventáru. Služby agentúry zahŕňajú výzdobu interiéru, sály a svadobných stolov, výzdobu kostola alebo prípravu nezabudnuteľného sobášu pod holým nebom, kvetinové dekorácie, výzdobu svadobného auta, zasadací poriadok, menu karty či darčeky pre hostí.. Pomôže vybrať tú správnu miestnosť, fotografa, kameramana a zabezpečí kompletný catering.

Tip od Le-Mimi – oplatí sa nakuknúť na webovú i facebookovú stránku, kde nájdete mnoho rád a inšpirácií. A skutočným unikátom sú Svadobné správy Agentúry Ceremony, kde v reportážach nájdete cenné rady ako i zaujímavosti zo sveta svadieb a dozviete sa aktuálne trendy a tipy ako si spraviť svadobný deň dokonalým..

M.Tomovics upr šírka

Marianna Tomovics-Budaiová

– maliarka – profesionálna tvorba

www.mariannatomovics.com

 

Sídlo: Veľký Biel

Pôsobnosť: celé Slovensko

Volám  sa  Marianna Tomovics –Budaiová a pochádzam z dediny Veľký Biel blízko Bratislavy. Absolvovala som Strednú umelecko-priemyselnú školu odbor propagačné výtvarníctvo v roku 1982. Mala som niekoľko samostatných výstav na Slovensku, Maďarsku a v Rakúsku. Zaoberám sa hlavne maľbou olejovými, akrylovými farbami, suchým pastelom  alebo kombinovanou technikou. Rada maľujem abstraktné obrazy, ale takisto aj portréty, figurálne kompozície, akty, kone, krajinky, zátišie aj na objednávku podľa fotografie.

Čepenie 3 Folklórny súbor Skaličan

 www.skalican.sk

 www.facebook.com/fsskalican

 

 

Sídlo súboru: Slobodné kráľovské mesto Skalica

Pôsobnosť: celé Slovensko

Folklórny súbor Skaličan ponúka svadobné čepenie, požičiavanie krojov, hudobné a tanečné vystúpenia od malých foriem (2-3 páry) až po veľké (6-10 párové) vystúpenia a tiež svoju produkciu hudby na svadobných alebo rodinných podujatiach.

Súbor Skaličan vznikol v roku 1954. Odvtedy už niekoľko generácií jeho členov rozdáva radosť ľudovými piesňami a tancom. V minulom roku 2014 uplynulo okrúhlych šesťdesiat rokov od založenia súboru.

Hotel Lipa 2 Hotel Lipa

 www.hotellipa.eu

 www.hotellipa.eu/svadby-a-dekoracie/

 

 

Sídlo hotela: Stará Turá (60 minút jazdy autom z Bratislavy, len 15 km od Nového Mesta nad Váhom)

Kontakt: Michal Hruška 0903/216 691

Hotel Lipa okrem ubytovania a stravovania ponúka možnosť organizovania kongresov, konferencií a školení v modernom kongresovom centre, ako aj oslavy krstov, narodenín, promócií, stužkových a svadieb. Svadobnú hostinu je možné usporiadať v 5 tich interiérových priestoroch s celkovou kapacitou až do 300 osôb.

Svadobnú výzdobu zabezpečuje hotel vo viacerých farebných odtieňoch. Ukážky výzdoby nájdete na ich stránke v časti Svadobné dekorácie.

V prípade záujmu vie hotel zabezpečiť i foto, video, hudobnú produkciu, svadobnú tortu, zákusky, čokoládovú fontánu, výslužky, výroba menu lístkov a menoviek..

Darček pre mladomanželov: svadobný apartmán na jednu noc GRÁTIS. Navyše v apartmáne čaká na mladomanželov prekvapenie prichystané osobne pre nich..